×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 491

بادنما

نمونه پارچه بادنمای هلندی وارداتی توسط این شرکت

3
12

پارچه بادنما وارداتی این شرکت ( که پارچه های تولیدی با برند آلفا نیز بر اساس الگوی آن ها تولید می شوند) بر اساس استاندارد اروپا با کد 962 و 576 می باشند که همراه با آنها بست های اتصال به بدنه از جنس استیل ضد زنگ ارائه می گردد همچنین دارای دو ردیف شبرنگ با رفلکت بالا نیز می باشد. امکان هرگونه تغییرات در ابعاد طولی، عرضی و یا استفاده از جنس خاص مد نظر شما و ... برای این شرکت فراهم بوده و جنس پارچه های مورد استفاده در دوخت ابعاد سفارشی، کره ای یا چینی می باشد و قابلیت اضافه کردن متریال بازتاب دهنده یا شبرنگ در ابعاد و اشکال گوناگون به آن وجود دارد.

4

6

تولید بادنما دو دهانه برای اولین بار در ایران توسط این شرکت صورت گرفته و این بادنماها دارای این مزیت عمده می باشند که حتی در بادهای با شدت کم نیز، پارچه بادنما حداقل افراشتگی خود را حفظ می نماید و جهت باد را نمایش می دهد. تولیدات این شرکت در انتخاب سایز، جنس و رنگ بر مبنای استانداردهای مذکور در این صفحه می باشد، بنابراین تولیدات آماده تحویل فوری نیز بر همین اساس می باشد. قابلیت تولید انواع مختلف پایه بادنما در ابعاد و با نقشه های فنی سفارشی شما نیز برای این شرکت وجود دارد.

 

شرکت هلال سبز صنعت (با مسئولیت محدود) در مهرماه سال 1369 شمسی با هدف ترویج فرهنگ ایمنی، پیش گیری از حادثه و مدیریت بحران تحت نام اولیه هلال سبز ایران تاسیس گردید.

خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، نبش ویدا، شماره 120، طبقه2 ، واحد4

اشتراک خبرنامه

با ثبت ایمیل خود در خبرنامه شرکت هلال سبز صنعت در جریان تولید به روز ترین محصولات ما قرار خواهید گرفت.