درباره ما

0
سال سابقه
0
مشتری راضی
0
تعداد علایم ترافیکی
0
تعداد تجهیزات ایمنی

هلال سبز صنعت

شرکت هلال سبز صنعت (با مسئولیت محدود) در مهرماه سال 1369 شمسی با هدف ترویج فرهنگ ایمنی، پیش گیری از حادثه و مدیریت بحران تحت نام اولیه هلال سبز ایران تاسیس گردید.

در گام اولیه طراحی تابلوهای هشدار دهنده ایمنی (ignsS afetyS) منطبق با استانداردهای بین المللی را شروع و همگام، تولید آن ها را برای اولین بار بصورت کاملاً حرفه ای در کشور آغاز نمود.

در آذر ماه  سال 1380 با تغییر کادر مدیریتی و با هدف توسعه فعالیت ها به شرکت هلال سبز صنعت تغییر نام یافته و با بهره گیری از کارشناسان فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر در رشته HSE  فعالیت خود را گسترش داد.

هم اکنون با سرویس دهی در زمینه خدمات ایمنی صنعتی، آتش نشانی و بهداشت حرفه ای ، راهبری واحدهای HSE در صنایع مختلف را عهده دار بوده و در تهیه و توزیع تجهیزات ایمنی با بخشی وسیعی از صنایع کشور همکاری می نماید و هم چنین در دو دهه اخیر مشاور ایمنی شرکت های بزرگ صنعتی سوئیسی و ایتالیایی در اجراء پروژه های صنعتی در داخل کشور بوده است.

فراگیر و نهادینه نمودن تعدادی از سامانه های ایمنی پیشرفته در کشور و هم چنین تولید بعضی اقلام ایمنی خاص که در شرف ثبت بین المللی می باشد در زمره سوابق اجرائی این شرکت است.

انتخاب صحیح منجر به
ایمنی شماست

انتخاب صحیح تابلو ، علائم و تجهیزات ایمنی مورد نظر شما اگر به طور صحیح صورت پذیرد منجر به ایمنی شما خواهد شد. با توجه به برندها و مدل های مختلف موجود در بازار و نمونه های اصلی و تقلبی موجود بایستی به نحوی مناسب ترین برندها و مدل ها را انتخاب کنیم.

در ادامه قصد داریم شما را با انواع استاندارد ها و کدهای لازم جهت انتخاب صحیح و سفارش سریع که منجر به ایمنی شما می شود را به صورت مبسوط شرح دهیم.

پس از مطالعه راهنمای انتخاب علائم و تجهیزات ایمنی و ترافیکی شما قادر خواهید بود با استفاده از کاتالوگ آنلاین شرکت هلال سبز صنعت به راحتی سفارش خود را ثبت کنید.

اعضای شرکت

مدیران و طراحان شرکت هلال سبز صنعت

John DoeCEO & Founder
Michel JackyDeveloper
Alus ChashiDesigner
Andru KatterManager

تمامی تجهیزات و علائم ایمنی را یکجا ببینید

کاتالوگ آنلاین محصولات شرکت هلال سبز صنعت را مشاهده کنید

 

شرکت هلال سبز صنعت (با مسئولیت محدود) در مهرماه سال 1369 شمسی با هدف ترویج فرهنگ ایمنی، پیش گیری از حادثه و مدیریت بحران تحت نام اولیه هلال سبز ایران تاسیس گردید.

خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، نبش ویدا، شماره 120، طبقه2 ، واحد4

اشتراک خبرنامه

با ثبت ایمیل خود در خبرنامه شرکت هلال سبز صنعت در جریان تولید به روز ترین محصولات ما قرار خواهید گرفت.