×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 491

سرپله نورتاب ضد لغزش

Photoluminescent – Anti  Slip Stair Nosing


این محصول جدیدترین تولید این شرکت با طراحی انحصاری چند منظوره می باشد.
با استفاده از این محصول شما از مزایای چند محصول جداگانه که بصورت محدود و با قیمت بسیار بالا در ایران وجود دارد بهره مند می شوید.

جنس محصول:

این محصول از آلومینیوم ساخته شده و برای افزایش ماندگاری، فرآیند آندایز نیز بر روی ان صورت پذیرفته است. دوام بسیار بالا، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، ایجاد سطحی صلب و هموار بر روی پله و ... برخی از مزایای این محصول می باشد.

عملکرد فتولومینسنت دوگانه:

چنانچه در نمای جانبی نقشه فنی قابل مشاهده می باشد، یک نوار فتولومینسنت به عرض 1.5 سانتیمتر در لبه پائینی و یک نوار فتولومینسنت دیگر به عرض 3 سانتیمتر در لبه بالایی وجود دارد که در شرایط اضطراری، مکان پله را هم به افرادی که در پائین راه پله قرار دارند و هم به افرادی که از بالا به سمت پائین در حرکتند نمایش می دهد که در سایر محصولات مشابه داخلی و خارجی این خصیصه وجود ندارد.

عملکرد ضد لغزش:

با دقت به لبه بالایی پله می توانید 6 قطعه غیر هم سطح و نیز 5 زایده کوچک را در قسمت متصل کننده دو لبه مشاهده نمایید. با توجه به جنس آلومینیومی قاب و ایجاد شدن این سطوح شیاری روی این محصول در فرآیند تولید و آندایز شدن آن در فرآیند نهایی، عملکرد ضد لغزش و ماندگاری این عملکرد تضمین شده می باشد.در محصولات مشابه ، این عملکرد عمدتاً به وسیله نوارهای  ضد لغزش که پس از مدت کوتاهی از بین می رود ایجاد می شود.

محصولات لاستیکی مشابه دارای معایبی نظیر:


-استفاده از متریال فتولومینسنت با میزان تابش و عرض بسیار کم و صرفاً در دماغه محصول
-جدا شدن آن از پله در گذر زمان بواسطه استفاده از چسب و خاصیت تغییرات ابعادی در لاستیک بواسطه تغییرات دمایی
-نداشتن عملکرد ضد لغزش و موثر و ... .

سرپله نورتاب ضد لغزش

 

شرکت هلال سبز صنعت (با مسئولیت محدود) در مهرماه سال 1369 شمسی با هدف ترویج فرهنگ ایمنی، پیش گیری از حادثه و مدیریت بحران تحت نام اولیه هلال سبز ایران تاسیس گردید.

خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، نبش ویدا، شماره 120، طبقه2 ، واحد4

اشتراک خبرنامه

با ثبت ایمیل خود در خبرنامه شرکت هلال سبز صنعت در جریان تولید به روز ترین محصولات ما قرار خواهید گرفت.