×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 491

ایمن بان

ایمن بان محصولی است جدید که با طراحی انحصاری ، که شکل انسان را در ذهن تداعی می کند ، به سعرت توجه هر بیننده را به خود جلب کرده و با تحریک تخیل شخص ، لبخند را بر لبان وی به ارمغان آورده و به صورت همزمان پیام هشداردهنده را به وی منتقل می نماید.
نحوه چیدمان ایمن بان فاقد محدودیت و بسیار انعطاف پذیر می باشد. شما می توانید آن را به صورت تکی و با استفاده از استند ساده مفتولی ارائه شده بکار برید. چیدمان ضربدری و قفل شونده ایمن بان ، علاوه بر ایجاد دید پانارومیک از هر سو ، پایداری بسیار مناسبی را نیز بوجود می آورد. با استفاده از این سیستم شما قادر خواهید بود تا طول های نامحدودی را پوشش دهید.
در شکل های زیر نمای بالای ایمن بان در شرایط استفاده در تعداد متفاوت نمایش داده شده است:

items 01 01

توجه

محصول فوق با نام BARRICAD BOY تحت گواهینامه ثبت طرح صنعتی به شماره 139350140002002523 مورخ 29/5/93 با اعتبار 5 ساله در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است هرگونه کپی برداری از این محصول پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

کاربردها

کاربری محصول فوق در سالن فرودگاه ها - بیمارستان ها - فروشگاه های بزرگ ، حریم بندی منهول ها و جداسازی اماکن عمومی نظیر ورزشگاه ها و همچنین در سایت های صنعتی به عنوان یک مانع ایمنی توصیه می گردد. یکی از برترین مزایای این محصول سبک بودن و نصب آسان آن می باشد که امکان حریم بندی سریع در موقعیت های اضطراری را نیز فراهم می آورد.

برخی از متون هشدار دهنده پیشنهادی این شرکت

items 01 02

شما می توانید به سادگی لوگوی شرکت خود را به محصول ما اضافه نمایید. این لوگو می تواند روی کلاه ، روی جیب و یا هر جای دیگر از ایمن بان اضافه شده و آن را انحصاری نماید. انتخاب رنگ در برچسب های سفارشی به سلیقه شما خواهد بود و در صورت سفارش تعداد بالاتر از 300 ایمن بان شما حتی قادر به ایجاد تغییر رنگ کلی محصول خود نیز می باشید. این محصول با وزنی حدود 3 کیلوگرم و بدون داشتن نیاز به هیچ گونه وسیله یا ترولی خاص می باشد. کارایی این محصول با توجه به عدم نیاز به :

  • وسیله یا ابزار خاص برای اجرا
  • نگهدارنده و پایه
  • نوارهای هشدار دهنده
  • اتلاف وقت بسیار زیاد

به بیشترین حد ممکن در میان سایر محصولات مشابه رسیده است.

items 01 02

 

شرکت هلال سبز صنعت (با مسئولیت محدود) در مهرماه سال 1369 شمسی با هدف ترویج فرهنگ ایمنی، پیش گیری از حادثه و مدیریت بحران تحت نام اولیه هلال سبز ایران تاسیس گردید.

خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، نبش ویدا، شماره 120، طبقه2 ، واحد4

اشتراک خبرنامه

با ثبت ایمیل خود در خبرنامه شرکت هلال سبز صنعت در جریان تولید به روز ترین محصولات ما قرار خواهید گرفت.